YENİ YILDA PROFİLO ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NE UĞRAMAK İÇİN 10 SEBEP!

YENİ YILDA PROFİLO ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NE UĞRAMAK İÇİN 10 SEBEP!

  1. Dekorasyondan koltuk takımına, beyaz eşyadan küçük ev aletlerine kadar evinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı Profilo Ev Dünyası mağazalarında en hesaplı fiyatlara bulabilirsiniz.

 

 

 

2. İstanbul’un en eğlenceli 20 Hatlı bowling salonuna sahip TimeOut Bowling Eğlence Merkezi’nde keyifli dakikalar geçirebileceğiniz size özel karaoke odasında çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz.

 

3.  Gıdadan temizlik malzemelerine, zücaciyeden elektrikli ev aletlerine kadar her şeyi bulabileceğiniz şehrin merkezindeki MM Migros’ta tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

4. Siz alışveriş yaparken çocuklarınızın sıkılmasın! Eğlence katındaki Cin Park, Yoltay Mini Cars, Yoltay Kum Dünyası’nda çocuklarınıza keyifli anlar yaşatabilirsiniz.

 

5. Fit ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak için NJoy Sport Profilo’da yogadan pilatese, yüzmeden kick-boksa tüm branşlarda spor yapabilir ve grup ya da bireysel derslere katılabilirsiniz.

6. ANDO Müzayede, Mezat, Garage Sale ile eski-yeni her şeyi bir arada bulabilirsiniz.

7. Alışverişiniz kâbusa dönüşmesin! İlk bir saat ücretsiz otopark, Clean Work Car Wash, Elit Park Vale ve Profilo Taksi hizmeti ile keyifle alışveriş yapabilirsiniz.

 

8. Türkiye’nin en iyi Dolby Atmos ses sistemine sahip salonlarıyla gerçek konforun tadına varabileceğiniz CinemaPink Profilo’da vizyon filmlerini takip edebilirsiniz.

9. Alışverişin sanatla buluştuğu Profilo Kültür Merkezi’nde duayen sanatçılarından genç oyunculara birçok başarılı ismi sahnede izleyebilir, çocuk oyunlarıyla çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

 

 

10. İngiltere ve İsviçre vize ofisleri ile yurt dışı seyahatleriniz için vize işlemlerinizi Profilo Alışveriş Merkezi’nin keyifli ortamında gerçekleştirebilirsiniz.