Bridgestone Profilo AVM Mağazası Açıldı

Bridgestone Profilo AVM Mağazası Açıldı

Brisa, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını Bridgestone markası ile Profilo AVM’ye taşıdı.  Müşteri otoparkı 3. katta açılan satış ve servis noktasında; lastik satış ve değişimi, nitelikli lastik tamiri, balans ayarı hizmetleri veriliyor.

Bridgestone ve Lassa markalarıyla Türkiye lastik sektörü lideri Brisa, uzmanlığı, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını Profilo AVM’de müşterileriyle buluşturuyor. Müşteri otoparkı 3. katta hizmet veren Bridgestone mağazasında lastik satış ve değişimi, nitelikli lastik tamiri, balans ayarı hizmetleri veriliyor.

Binek ve hafif ticari araçlara hizmet verilen mağaza, Bridgestone’un global uzmanlığını, güler yüzlü hizmet anlayışıyla Profilo AVM müşterilerinin yanı sıra, Şişli, Beşiktaş, Kağıthane ve Beyoğlu bölgesindeki araç sahiplerine ulaştıracak.

2 bin metrekare alanda hizmet verecek olan mağazada ayrıca 20 bin lastik kapasiteli lastik oteli hizmeti de bulunuyor. Araç sahipleri yaz ve kış lastiklerini kullanılmayan dönemde, lastik saklamaya uygun koşullarda kuru, serin, güneş ışığı almayan asit ve yağ benzeri kimyasallardan uzak sigortalı olarak muhafaza ettirme imkanına sahip oluyorlar. Bu hizmet kapsamında lastiklerini saklayan müşteriler, lastik değişimini uzman ve eğitimli personel tarafından verilen servisle lastiklerini güvenle taktırabilir.

Mağazanın açılışına istinaden görüşlerini paylaşan Brisa Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yakup Demir, “Brisa olarak, tüm Türkiye’de kolaylıkla erişilebilecek satış noktaları hedeflemekteyiz. Bu satış noktalarımızda dünya lastik ve kauçuk ürünleri lideri Bridgestone, Türkiye’den tüm dünyaya sunduğumuz Lassa ve son yıllarda pazara sunduğumuz ekonomi segmentine hitap eden Dayton markalı ürünlerimizi, araç sahiplerine profesyonel, güvenilir ve hızlı bir hizmet anlayışı ve mükemmel müşteri deneyimini yaşatarak veriyoruz. Şimdi İstanbul’da trafiğin çok yoğun olduğu Şişli’de Profilo AVM içinde Bridgestone mağazamızı açtık. Amacımız, sürücülerin ihtiyaç anında sanayi sitelerine gitmekle zaman kaybetmeden, şehir içinde merkezi noktalarda kaliteli ürün ve hizmetlere ulaşmalarını sağlamak. Bu doğrultuda da cesaretli adımlar atmaya devam edeceğiz” dedi.